Міжнародна агропромислова виставка „Агро - 2016” запрошує
07.06.16

З 8 по 11 червня 2016 року в м. Києві иа території Національного комплексу „Експоцентр України” (Проспект Глушкова, 1) буде проводитись XXVІІІ Міжнародна агропромислова виставка „Агро - 2016”, в якій приймає участь Вінницька область.

Мета проведення „Агро - 2016” вихід української продукції на світові ринки, подальший розвиток системи аграрної галузі, міжнародне співробітництво у галузях сільського та рибного господарства, харчової і переробної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, пропаганди наукових досліджень в галузі агропромислового комплексу.

В рамках виставкового заходу традиційно будуть проходити вже відомі спеціалізовані виставки: Abimal’ЕХ - 2016, FishExpo- 2016, „Біопаливо - 2016” ORGANIC-2016”„ЕкспоАгроТех – 2016” „Ні-TechАГРО- 2016”, науково-практичні семінари та інші ділові заходи, конкурс „Золота медаль”, презентації та дегустації різноманітної продукції, показ великої рогатої худоби.

Окремими експозиціями планується представлення областей в павільйоні  №10.

Запрошуються керівники сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, інших зацікавлених організацій для участі в офіційній церемонії відкриття виставки, яка відбудеться 8 червня (орієнтовний час відкриття 11-та година) на території Національного комплексу «Експоцентр Україна».