На Вінниччині розпочав свою роботу новостворений дорадчий орган при ОДА

 

 

6 травня у приміщенні Вінницької обласної державної адміністрації відбулись установчі збори Політичної консультативної ради при обласній державній адміністрації. Основним завданням ради є внесення пропозицій та рекомендацій голові облдержадміністрації щодо вдосконалення системи управління, контролю за дотриманням законності, забезпечення взаємодії місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з політичними партіями, участь у розробці проектів нормативно-правових актів, а також залучення громадськості до обговорення та вирішення актуальних проблем області.
Відкрила захід заступник голови обласної державної адміністрації Людмила Щербаківська, яка повідомила про готовність співпраці з новоствореним дорадчим органом та висловила надію, що така форма взаємодії піде на користь інтересам громади й дасть додатковий поштовх у розвиток громадянського суспільства на Вінниччині.
На початку зібрання його учасники вшанували пам’ять загиблих у зв’язку з останніми неблагополучними подіями на Сході та Півдні України хвилиною мовчання. Після чого, згідно порядку денного були розглянуті питання щодо членства у новоствореній раді та обрання її керівництва. Головою Політичної консультативної ради одноголосно обрано керівника обласної організації «Європейська партія України» Максимчука Бориса Анатолійовича.
Члени Політичної консультативної ради при обласній державній адміністрації ухвалили Звернення до політиків, державних та громадських діячів, всіх громадян і патріотів Вінниччини з приводу останніх трагічних подій в Україні. В документі, зокрема, висловлено занепокоєння тривожною ситуацією на Сході та Півдні України і що є, на їх думку, продовженням агресії з боку Російської Федерації щодо окупації та анексії АРК Крим. Політиків, державних та громадських діячів, усіх громадян і патріотів Вінниччини закликано зберегти єдність і відданість національним цінностям, об’єднати свої зусилля і підтримати жителів різних регіонів нашої держави у прагненні до миру, стабілізації ситуації, збереження громадянського спокою та злагоди у суспільстві.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА