Надання допомоги незахищеним верствам населення в пріоритеті
03.01.20

На реалізацію районної Програми соціального захисту інвалідів, ветеранів війни та праці, громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пенсіонерів та незахищених верств населення району із районного бюджету в 2019 році виділено 138,2 тис.грн. Даним коштом було профінансовано:

• перевезення пільгових категорій  - 20,0 тис.грн;
  • компенсацію вартості проїзду потерпілих від  ЧАЕС І-ІІ  категорії – 26,2 тис.грн;
  • пільги за послуги зв’язку – 58,6 тис.грн;
  • компенсацію на бензин, ремонт та транспортне обслуговування 43 особам з інвалідністю - 16,4 тис.грн;
  • компенсацію на бензин Герою Соціалістичної Праці - 17,0 тис.грн.

Крім того, за рахунок коштів районного бюджету 46 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, оздоровлено в дитячому закладі ТОВ «Лікувально-оздоровчий спортивний комплекс «Маяк-ЛТД». Загальна сума, виділена в минулому році на придбання путівок складає 236,7 тис.грн.