Наша землячка- одна із найсильніших пожежних-рятівників України
08.07.19

Протягом двох днів у Львові збірна команда Вищого професійного училища ЛДУБЖД м. Вінниця   у надзвичайно запеклій боротьбі змагалася за право називатися найсильнішими пожежними-рятувальниками України.

 

На учасників чекали непрості випробування: підйом пакету по сходових маршах на майданчик 4-го поверху навчальної вежі та підтягування рукавної скатки вагою 19 кг; силовий тренажер, де ударами кувалди необхідно перемістити металевий блок вагою 72,5 кг; заливка мішені влучним “пострілом” з пожежного ствола; евакуація потерпілого 80-ти кілограмового манекену на відстань 30 метрів.

У змаганнях, які проходили за міжнародним форматом «Firefighter Combat Challenge» взяли участь 29 команд зі всієї України, а це близько двох сотень учасників, серед яких чотири збірні команди представляли навчальні заклади  системи ДСНС України.

За результатами індивідуальних забігів серед жінок, представниця команди Вищого професійного училища ЛДУБЖД м. Вінниця  Тетяна Мордач стала призеркою «Всеукраїнських змагань – «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019», здобувши 3-тє місце.

Також за результатами забігів у номінації «Тандем мікс», представники команди училища Тетяна Мордач та Сергій Баєв поповнили скарбничку нагород та посіли 3-тє місце. Величезна жага до перемоги, сила волі та спортивний бійцівський дух дали змогу команді посісти 6-те загальнокомандне місце, здолавши більш титулованих та досвідчених суперників.

Тетяна – жителька с.Бондурівка. На даний час – студентка ІІІ-го курсу училища. «Бути рятівником мріяла іще з 8-го класу. Для цього приділяла багато часу спортивним тренуванням. У найближчих планах – участь у Міжнародних змаганнях, які відбудуться у вересні у м.Київ», - повідомила Тетяна Мордач.

Сьогодні вона – успішна студентка, переможниця спортивних змагань, а відтепер ще й одна із найсильніших рятувальників України!

 

123