Небезпечну знахідку ліквідовано
11.08.17

9 серпня, о 16 годині  10  хвилин, в ДПРЧ-33 смт. Чечельник  поступила інформація від сільського голови с. Стратіївка Олега Люлька про те, що на території  с. Стратіївка, на долині, під час випасу худоби жителем села – Дмитром Галущаком в ямі було знайдено один артилерійський снаряд.

При виїзді на місце пригоди  начальника пожежної частини майора  служби цивільного захисту Анатолія Гончара та заступника начальника, капітана служби цивільного захисту Володимира Мураховського, було  індетифіковано 82-ох міліметрову мінометну міну часів Другої світової війни.

Небезпечний об’єкт був взятий під охорону працівниками Чечельницького відділення національної поліції, огороджений, по периметру розставлено попереджувальні знаки небезпеки.

На другий день групою спеціалістів по проведенню піротехнічних робіт було проведено ліквідацію небезпечної знахідки у місці, відведеному для знищення вибухонебезпечних предметів в с. Тартак.

При обстежені місцевості групою піротехніків інших мін та снарядів не виявлено.