Оперативна інформація на 11 годину 24 вересня 2020 р.
24.09.20

У Чечельницькому районі за останню добу виявлено іще один випадок захворювання на COVID-19. Від початку карантину це уже 9-й випадок. Про це повідомив головний лікар КНП «Чечельницький центр первинної медико-санітарної допомоги» Віктор Коваль. Серед хворих медичних працівників і дітей немає. «Сьогодні медичні заклади Чечельницького району забезпечені засобами індивідуального захисту медпрацівників. Для лікування пацієнтів із важким перебігом хвороби в лікарні підготовлено відділення реанімації, є в наявності два апарати штучної вентиляції легенів, медикаменти.  Але кожен житель нашого району має усвідомити: хворобу легше попередити, ніж вилікувати. Тож бережіть себе і своїх рідних», - закликає голова райдержадміністрації Олег Храновський.