Оперативно - про основне
21.11.17

Розпочинаючи чергову оперативну нараду, голова районної державної  адміністрації Сергій Пустовий зазначив, що медична та освітня реформи впевнено набирають обертів.

На нараду були запрошені: голова районної ради Сергій П’яніщук, начальники управлінь, відділів, інших структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники територіальних органів. Крім того, очільник району довів інформацію про призов на строкову службу та службу за контрактом в ЗСУ. Також Сергій Михайлович наголосив на безумовному порядку використання бюджетних коштів.

Головний лікар КЗ "Чечельницька ЛПЛ" Сергій Могила поінформував про підготовку до атестації районного медичного закладу, яка має відбутися на цьому тижні.

Виступаючи перед зібранням, голова районної ради Сергій П’яніщук оголосив, що чергове пленарне засідання сесії районної ради відбудеться 24 листопада. Сергій Вікторович запропонував керівникам взяти участь у обговоренні доповіді голови районної ради на черговій сесії.