Оживає казка тут…
22.06.17

Районна бібліотека для дітей в цьому році продовжила  роботу за програмою літніх читань «Канікули! Канікули! Нам сумувати ніколи!»  Літніх канікул чекають всі діти: і маленькі, і великі. А  батьки хочуть, щоб влітку їх дитина проводила  канікули цікаво, змістовно, щоб діти  зміцніли  і добре відпочили. Хороший дитячий відпочинок - це дуже важливо для дітей і   дуже серйозно для дорослих!   Найцікавіший і корисний відпочинок для дитини - в хорошій, веселій компанії однолітків. Саме тому дитяча бібліотека  пропонує  екскурсії  «Цей мудрий світ - бібліотека». Районна бібліотека працює все літо   і пропонує цікаві екскурсії, літературні ігри, вікторини.

Всім   цікаво та весело в  книгозбірні.  Діти  приходять  сюди знову і знову.  Спілкуються з друзями, читають  цікаві книги, малюють, граються,  листають журнали,  знайомляться з книжковими новинками.

Тому  вперед за  новими  зустрічами  та  враженнями до  бібліотеки.