Подарунки до Святого Миколая поїхали на схід України
20.12.17

До Дня Святого Миколая підприємствами, установами, організаціями, сільськогосподарськими підприємствами, фермерськими господарствами, освітніми закладами та фізичними особами зібрано та відправлено на схід України  новорічні смаколики. Зокрема, зібрано коштів на придбання продуктів харчування на загальну суму 23 565 грн. Кошти надійшли від:

-           Відділу освіти РДА, методкабінету і централізованої бухгалтерії – 1025 грн;

-           Військомату  - 550 грн;

-           Податкової інспекції – 350 грн;

-           Фінансового управління РДА – 550 грн;

-           Казначейської служби – 300 грн;

-           Управління праці та соціального захисту населення РДА – 1340 грн;

-           Територіального центру обслуговування одиноких громадян – 400 грн;

-           Держлісгоспу – 2470 грн;

-           Відділу культури РДА – 1130 грн;

-           Лікарні планового лікування – 1610 грн;

-           Первинної медичної ланки – 920 грн;

-           Управління агропромислового розвитку РДА – 300 грн;

-           Районної ради – 530 грн;

-           Райдержадміністрації – 3000 грн.

Підтримали наших військовослужбовців і школи району, зібравши кошти:

-         Берізецко-Чечельницька – 600 грн;

-         Білокамінська – 200 грн;

-         Бритавська – 200 грн;

-         Жабокрицька – 500 грн;

-         Каташинська – 130 грн;

-         Лузька – 300 грн;

-         Чечельницька школа №1 – 1575 грн;

-         Чечельницька школа №2 – 855 грн;

-         Любомирська – 400 грн;

-         Рогізківська – 280 грн;

-         Тартацька – 300 грн;

-         Вербська – 500 грн;

-         Демівська – 700 грн;

-         Ольгопільська – 700 грн;

-         Поповогребельська – 750 грн;

-         Стратіївська – 400 грн;

-         Бондурівська – продукти харчування.

Крім того, на 1,5 тис. грн. закуплено продукції АФ «Ольгопіль» (директор Каленич П.Є.), 1,0 тис. грн. АФ «Вербка» (директор Гончаренко Р. В.) та ПП «МТС» ( директор Гричулевич В. А.) с. Берізки. Активно до цієї благородної справи долучились голови фермерських господарств: Городецький В. В., Клочан М.Ф., із села Берізки – на 400 та 200 грн. закуплено продукції, ФГ «Діана», та СФГ «Нива» (Бевзюк Т. Т. і Івасенко С. Б.) – по 200 грн., СФГ «Лілея» (Кереченко В.Ф.) – 100 грн. Більше, як на 600 грн. закуплено товарів ФГ «Гулове» (Стащенко А.А.) та ФГ «Олянене» (Вівчарук В. М.).

Два мішки цукру та чотири упаковки печива закуплено та передано ТОВ АФ «Україна - О» (директор Федчишен М.Ф.). Печиво, цукерки, цитрусові (лимони) закуплено Кузнєцовим В.О., Козачком С.І., Шевчуком В.С. Не залишилися осторонь керівники фермерських господарств: ФГ «Акіра» (Тодорашко Г.І.), СФГ «Маїс» (Демченко А. М.), СФГ «Золота долина - Т» (Бендерук Т. А.), ФГ «Чечельницька нива» (Посухівський О. В.), ФГ «Єсенія» (Тимановський В. М,), ПСП «Шевченка» (Козбан І. В.).

Хочемо висловити велику вдячність усім небайдужим чечельничанам за їх активну життєву позицію, за їх людяність, за розуміння того, що найголовніше в житті – це життя у мирній державі під мирним небом.