Понад 1 млн.грн. отримають громади на реалізацію проектів
12.06.17

9 червня 2017 року відбулось засідання Наглядової ради з визначення переможців 2-го щорічного районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. В роботі засідання взяли участь голова районної ради  П’яніщук С.В., голова районної державної адміністрації Пустовий С.М., працівники окремих відділів райдержадміністрації та апарату районної ради, представники сфери медицини району та голови постійних комісій районної ради.

Відкрив та провів зібрання голова районної ради, співголова Наглядової ради П’яніщук С.В., який розпочав засідання із повідомлення про те, що стали відомі результати 14 обласного конкурсу проектів. У зв’язку з тим, що проект "Встановлення дитячого спортивно-ігрового майданчика в с. Жабокричка" Каташинської сільської ради визначений одним з переможців обласного конкурсу і є ідентичним районному проекту, він виключається із списку учасників 2-го районного конкурсу.

Відповідно до листів експертного оцінювання найбільшу кількість балів отримали наступні проекти:

- "Здорові діти - міцна держава", розробник проекту Ольгопільська сільська рада – 72 бали, очікувана сума коштів із фонду Конкурсу становить 80 000,00 грн.,

- "Облаштування навчально-виховного комплексу в селі Жабокричка Чечельницького району", розробник Каташинська сільська рада – 64 бали, фонд Конкурсу – 50 000,00 грн.,

- "Енергозбереження через оновлення системи опалення", розробник Демівська сільська рада – 59 балів, фонд Конкурсу – 45 000,00 грн.,

- "Дуже просимо ми Вас, щоб садочок був у нас", розробник Бондурівська сільська рада – 58 балів, фонд Конкурсу – 63 000,00 грн.

- "Через енергозбереження до покращення якості позашкільної освіти», розробник Ольгопільська сільська рада - 57 балів, фонд Конкурсу – 27 000,00 грн.

Загальна сума коштів, яка буде виділена з районного бюджету для проектів-переможців, складає 265 000,00 грн.

В ході засідання були проведені певні коментарі та рекомендації. Кожен член Наглядової ради підтримав пропозицію розподілити кошти фонду Конкурсу між проектами відповідно до результатів оцінювання та було одноголосно затверджено список переможців.

Підсумовуючи засідання, голова районної ради, співголова Наглядової ради, П’яніщук Сергій Вікторович повідомив, що за результатами 14 обласного та 2 районного конкурсів проектів, вдалося залучити на розвиток територіальних громад понад 1 млн. грн.