Привітання керівників району з Днем незалежності України
23.08.20

Шановні чечельничани!

Сердечно вітаємо вас із національним святом нашої державності — Днем незалежності України!
Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті нашої країни, законодавчо закріпила вікові прагнення народу до національного відродження, духовної свободи та економічного зростання.
Зараз перед нашим суспільством постали виклики, які перевіряють на міцність прагнення українського народу до самостійності та незалежності. Україна переживає найважчі дні своєї історії в протистоянні з силами, що посягають на суверенітет держави.

В цей час, саме, і викарбовується усвідомлення народу, що тільки в єдиній незалежній і суверенній країні є майбутнє української нації.
Щиросердечно зичимо вам міцного здоров'я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах заради процвітання незалежної України.
Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою,

Перший заступник голови РДА             Голова районної ради