Про підготовку до нового опалювального сезону
31.05.17

Відповідно до розпорядження  голови райдержадміністрації С.Пустового від 27 квітня 2017 року № 152 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років» та з метою забезпечення стабільної роботи підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, затверджено:

- План заходів з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років (далі План заходів, дивитись ТУТ).

- Склад районного оперативного штабу з підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років та його проходження.

- Форми звітності з підготовки об’єктів  житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2017-2018 років.

Доручено:

- селищному та сільським головам, структурним підрозділам райдержадміністрації інформувати сектор містобудування  та архітектури райдержадміністрації про хід виконання  Плану заходів та про підготовку до осінньо-зимового періоду 2017-2018 років, згідно з вказаними  у підпункті 1.3. цього розпорядження за формами звітності станом на 08 та 18 число кожного місяця до остаточного виконання запланованих заходів (але не пізніше 08 жовтня 2018 року).

- Сектору містобудування та архітектури райдержадміністрації забезпечити узагальнення наданих інформацій для подальшого інформування Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації до 10 та 20 числа кожного місяця.

Визнано таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від 28 квітня 2016 року № 143  “Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів  соціальної сфери району до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2016-2017 років”.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на першого заступника голови райдержадміністрації Савчука В. В.