Профілактика правопорушень в с.Рогізка
29.10.19

З метою дотримання законних прав та захисту інтересів малолітніх дітей у сім'ях, які перебувають в складних життєвих обставинах, спеціалістами районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, спільно з представником служби у справах дітей райдержадміністрації та дільничними офіцерами поліції 23 жовтня проведено профілактичну роботу в с. Рогізка.

Зокрема, було обстежень умови проживання дітей в одній з родин, яка перебуває на обліку в РЦСССДМ та взято участь в засіданні опікунської ради при виконавчому комітеті Рогізківської сільської ради щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.
Батькам були надані роз'яснення щодо необхідності належного виконання своїх обов' язків з догляду та виховання дітей, попереджено про відповідальність згідно чинного законодавства.
Спеціалісти районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та служби у справах дітей продовжують роботу з родиною.