Проведено штабне тренування органів управління
12.10.20

На виконання Плану основних  заходів  цивільного  захисту Вінницької області  на 2020 рік 08 жовтня  2020 року проведено  штабне  тренування  органів  управління  та сил  цивільного захисту  Чечельницької  районної  ланки Вінницької територіальної  системи цивільного  захисту на тему « Дії органів управління Чечельницької  районної ланки Вінницької обласної підсистеми єдиної державної  системи цивільного захисту в складних умовах осінньо-зимового періоду».  Керівництво  тренуванням  здійснював голова Чечельницької  районної державної  адміністрації Олег Храновський.

Після отримання умовного  сигналу по  системі  оповіщення  області про різке погіршення погодних умов  було проведено  збір  членів  районної  комісії з питань техногенно-екологічної  безпеки та надзвичайних  ситуацій та керівників  служб цивільного захисту.  Керівники служб доповіли голові  райдержадміністрації про готовність до роботи під час несприятливих  погодних умов, готовність до опалювального сезону. Було організовано роботу  штабу з ліквідації умовної  надзвичайної  ситуації.

Керівниками  служб протягом  тренування напрацьовано  рішення  та пропозиції голові  райдержадміністрації щодо ліквідації надзвичайних  ситуацій зимового періоду, враховуючи  тактичну  обстановку  по тренуванню. Уточнено  плани  взаємодії.

Під  час підведення  підсумків тренування   в кращу  сторону  відзначено медичну  службу району, районний сектор ДСНС.

Такий  захід  дає можливість  налагодити взаємодію  між  службами під  час виникненні  надзвичайних  ситуацій зимового періоду, проаналізувати наявні проблеми  та  напрацювати  шляхи  їх вирішення.