Робоча нарада під керівництвом голови РДА С. Пустового
26.08.16

25 серпня 2016 року в приміщенні адмінбудинку відбулась чергова робоча нарада під керівництвом голови райдержадміністрації
С. Пустового. В нараді взяли участь також голова районної ради С. П’яніщук, перший заступник голови райдержадміністрації В. Савчук, заступник голови райдержадміністрації О. Беседа, керівник апарату райдержадміністрації О. Тимофієва, керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації, ЗМІ.
         Розпочинаючи зібрання, голова райдержадміністрації С. Пустовий подякував усім присутнім та задіяним в святкових заходах з нагоди 25-ї річниці Дня незалежності України, зокрема, за організацію, підготовку та проведення на належному, високому рівні святкового дійства в районі, за участь у обласному фестивалі народної творчості «Скарби Поділля».
         Серед питань, які обговорювались мали місце питання бюджету, покращення якості медичних послуг, нагальні питання в галузі соціального забезпечення населення, освіти, культури, надання адміністративних послуг через систему Прозорро, питання електронного декларування (виготовлення електронних ключів) та багато інших. Кожен із присутніх керівників мав нагоду прозвітувати по своєму напрямку роботи.
В ході робочої наради головою райдержадміністрації С. Пустовим були надані  відповідні доручення до виконання.