Робоча поїздка голови районної ради
24.05.16

24 травня 2016 року голова районної ради П’яніщук С.В. здійснив робочу поїздку в Каташинську  та Бондурівську територіальні громади.

Під час поїздки П’яніщук С.В. побував у Каташинській та Бондурівській сільських радах, спілкувався з очільниками громад Савченком М.А. та Слюсар В.В., ознайомився з ходом благоустрою, водопостачання населених пунктів, реконструкцією приміщення лікарської амбулаторії в с.Каташин, ремонтом сільських доріг, залученням безробітних до виконання громадських  робіт та ін.

Голова районної ради відвідав спортивний зал, клуб в с.Каташин, Будинок  культури і музей с.Бондурівка, ДНЗ "Пролісок" с.Дохно, обговорив проблемні питання з директором Каташинської СЗШ І-ІІ ст., депутатом районної ради Кучер Н.А., провів виїзний прийом громадян в селах Каташин,Бондурівка, Дохно.