Робочий візит Юрія Македона
04.01.19

Народний депутат Верховної Ради України Юрій Македон провів робочу зустріч із громадськістю району. Виступаючи перед зібранням, Юрій Миколайович прозвітував про роботу у 2018 році і доповів про плани роботи в Чечельницькому районі на 2019 рік.

«Через обмежене фінансування із державного бюджету ми не змогли розпочати заплановані роботи. Але кошти на проведення цих робіт будуть виділені уже в лютому-березні наступного року. Тому починаючи з весни ми зможемо реалізувати наші плани», - зазначив Юрій Македон.

Під час зустрічі із сільськими головами та депутатами Чечельницької селищної ради народний депутат запропонував визначити пріоритетні напрямки, які потребують державного фінансування.

Не оминули також і питання об’єднання територіальних громад. «Сьогодні іноземні інвестори хочуть співпрацювати з тими, хто об’єднані в ОТГ. Адже це є доказом, що громада не байдужа і готова об’єднатись задля вирішення проблем», - наголосив Юрій Миколайович.