Розпорядження про початок опалювального сезону
11.10.16

від 11  жовтня 2016р. № 329

Про початок опалювального періоду 2016-2017 років

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про місцеве самоврядування», «Про теплопостачання», «Про житлово-комунальні послуги», постанов Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 р. № 630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», від 17 лютого 2010 року № 151 «Про затвердження порядку проведення перерахунків розміру плати за надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення в разі ненадання їх або надання не в повному обсязі, зниження якості» та у зв’язку зі зниженням  температури атмосферного повітря:

1. Розпочати в районі опалювальний період  2016-2017 років  на об’єктах  житлово-комунального господарства, соціальної сфери з 15жовтня 2016року по 15 квітня 2017року.

2. Керівникам закладів освіти, культури, медицини району, рекомендувати селищному та сільським головам:

2.1. Під час опалювального  періоду  2016-2017років забезпечити контроль за використанням  електроенергії  та своєчасним  проведенням розрахунків  за неї. У разі потреби внести  зміни до розпису та кошторисів   бюджетних видатків.

2.2. Постійно тримати на контролі дотримання правил техніки безпеки та пожежної безпеки під час роботи  котельних установок згідно з чинним законодавством.

4. Розпорядження голови райдержадміністрації від 11.10.2015р. № 255“Про початок опалювального сезону 2015-2016рр.” вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.В.Савчука.

Голова районної державної адміністрації                                                                      С. Пустовий