Скликається перша сесія в 2020 році
20.01.20

Відповідно до розпорядження голови Чечельницької районної ради від 20.01.2020 № 4  в актовому залі адмінбудинку 07 лютого 2020 року о 9 год скликається пленарне засідання 28 сесії Чечельницької районної  ради 7 скликання. 

 Запрошуються депутат Вінницької обласної  Ради, голова Чечельницької районної державної адміністрації та його заступники, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний та сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, прокурор, представники засобів масової інформації, політичних партій і громадських організацій. На розгляд пленарного засідання виносяться питання:

 1) Звіт голови Чечельницької районної державної адміністрації про здійснення адміністрацією делегованих їй Чечельницькою районною радою повноважень.

 2) Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та виконання Єдиноїправоохоронної Програми «Безпечна Чечельниччина» на 2020-2021 роки.

 3) Різне.        

З проєктами  рішень можна ознайомитись на офіційному сайті Чечельницької районної ради в розділі "Документи районної ради".

123