"Сьогодні слід відкинути політичні амбіції і обєднати зусилля для виходу

«Сьогодні слід відкинути політичні амбіції і об’єднати зусилля для виходу із кризової ситуації»
Зазначив голова Вінницької обласної державної адміністрації Іван Мовчан, висловлюючи свої думки з приводу останніх подій в Україні. 
На переконання керівника області, представники влади і опозиції нині мають відкинути політичні амбіції і об’єднати зусилля для виходу з кризової ситуації, не порушуючи при цьому конституційних прав своїх співвітчизників. 
«В інтерв’ю провідним українським телеканалам 2 грудня Президент України Віктор Янукович закликав усіх до виваженості і підкреслив, що радикалізація призведе лише до негативних наслідків», – сказав голова ОДА. 
На думку Івана Мовчана, страйки не лише не допоможуть розв’язанню проблем, а й принесуть економічні збитки окремим громадянам, підприємствам і всій Україні. 
«Дуже важливо зараз не допустити подій, які можуть потягнути за собою серйозні економічні проблеми для нашого регіону. Органи влади на місцях повинні організувати безперебійну роботу підприємств, закладів, громадського транспорту. Ми – на порозі завершення фінансового року і основне завдання влади – забезпечити виплату зарплат і пенсій та соціальні гарантії найменш захищеним верстам населення», – застеріг Іван Мовчан. 
«Усі ми прагнемо жити в демократичній європейській країні, – продовжував голова ОДА. – Нам слід вчитися розв’язувати конфліктні ситуації цивілізовано, шляхом переговорів, а не силовими методами. Штурм і захоплення адміністративних будівель, спровоковані бійки і погроми не додадуть позитивного іміджу нашій державі. Я вдячний всім представникам влади і правоохоронцям Вінниччини за те, що ситуація у Вінницькій області контрольована. Влада продовжує виконувати свої функції і робить все для збереження спокою громадян і стабільності в регіоні», – повідомив керівник області. 
Голова обласної державної адміністрації також підкреслив, що Україна бачить своє майбутнє у партнерських відносинах з європейською спільнотою. Це дозволить їй стати економічно стабільною та розвинутою країною. Але, на думку Івана Мовчана, відносини України з ЄС повинні будуватися на принципах рівноправ’я і взаємної вигоди.
«Президент України запевняє, що наша держава продовжуватиме курс на євроінтеграцію, підкреслюючи необхідність внесення змін до парафованої угоди про зону вільної торгівлі (ЗВТ) з Євросоюзом, яка є невід'ємною частиною угоди про асоціацію з ЄС. Ці умови слід змінити на користь наших товаровиробників. Угода має бути виваженою, а не поспішною, оскільки йдеться про долі мільйонів громадян України,» – підкреслив голова ОДА.
Департамент інформаційної діяльності
та комунікацій з громадськістю ОДА