Сьогодні в районі проживає 235 багатодітних родин
11.07.17

Звітуючи про роботу сектору молоді і спорту райдержадміністрації, провідний спеціаліст Віталій ГОЛОВАНЬ зазначив: «Робота сектору спрямована на виконання  програм:  «Районна цільова соціальна комплексна програма підтримки сім’ї, молоді, демографічного розвитку, попередження торгівлі людьми, запобіганню насильства в сім’ї та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків на 2017 - 2020 року» та  «Цільова соціальна  Програма розвитку фізичної культури і спорту на 2017 – 2020 роки»».

На виконання заходів з місцевого бюджету виділено на сім’ю та молодь  30.000 грн; на спорт 20.000 грн.

Протягом шести місяців поточного року складений соціальний паспорт багатодітних сімей району та поновлено банк даних на всі категорії дітей, сімей та жінок. На даний час в районі проживає 235 багатодітних сім’ї, де виховуються 793 дитини. За перше півріччя 2017 року видано 13 посвідчень дитини з багатодітної сім’ї та 9 посвідчень батьків багатодітної сім’ї.

До Дня матері та Міжнародного дня сім’ї організовано та проведено районне свято для багатодітних матерів з врученням грамот та цінних подарунків. До Дня захисту дітей юних спортсменів, які посіли призові місця на чемпіонаті області та України відзначено цінними подарунками. В програмі обласної акції «Подорож у дитячий світ» 30 дітей пільгових категорій відвідали «Подільський зоопарк» м.Вінниця.

З метою якісної підготовки та організованого проведення оздоровлення дітей та молоді влітку 2017 року через систему «Прозоро» проведена закупівля путівок на суму 445.683 грн. (125 путівок на 21 день). На 01.07.2017 року фактично оздоровлено  12 дітей: ДЦ «Молода Гвардія» - 3 дитини, МДЦ «Артек» - 3 дитини, Вінницька дитячо-юнацька оздоровча база «Колос» - 2 дітей, Міжгосподарська дитяча установа «АИСТ» - 4 дітей, (3 дитини позбавлених батьківського піклування, 2 дитини-інвалід, 4 дитини учасника бойових дій, 1 дитина внутрішньо переміщеної сім’ї та 2 дітей з багатодітної та малозабезпеченої сім’ї ).

В  2016 році за кошти обласного та місцевого бюджету було оздоровлено 124 дитини.

Протягом січня-червня поточного року сектором були проведені спортивні заходи:

-  районний турнір з фут залу до дня Героїв Небесної Сотні;

-  кубок з волейболу пам’яті Цвігуна С.К., с. Стратіївка;

- волейбольний турнір пам’яті вчителя фізкультури Стрільчука М.І., с.Вербка;

-  волейбольний турнір в честь героя Соціалістичної праці Щербатого І.М. с.Ольгопіль;

- волейбольний турнір до Міжнародного дня 8-березня;

- спортивні ігри школярів  серед учнів ЗОШ  (настільний теніс,  волейбол);

- районний турнір з шашок «Диво-шашки»;

- районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Районна команда взяла участь в:

- відкритій першості Бершадського району з шашок -64;

- обласних турнірах з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дівчат смт.Крижопіль;

- чемпіонаті області з настільного тенісу серед дітей;

- чемпіонаті області з рукопашного бою серед юнаків, дівчат та юніорів (5- перше місце, 1-друге, 2-третє);

- чемпіонаті України з рукопашного бою серед юнаків, дівчат та юніорів (1- перше місце, 1-друге, 1-третє)