Священний обов'язок - захищати Батьківщину
05.10.18

3 жовтня в районному будинку культури відбулись урочисті проводи юнаків на службу до Збройних Сил України. Семеро чечельничан призовного віку незабаром складуть присягу на вірність Україні, а сьогодні керівники району, сільські голови, рідні і друзі зібрались, аби привітати їх.

Звертаючись до призовників, військовий комісар Чечельницького комісаріату, майор Олександр Паладій зазначив, що служитимуть хлопці на мирній території України, а не в зоні бойових дій (Донецька та Луганська область).

Виступаючи перед майбутніми захисниками, голова райдержадміністрації Сергій Пустовий зазначив: «Ви прийняли виважене рішення – йти до лав ЗСУ. Через рік-півтора ми чекаємо на ваше повернення на терени Чечельниччини здоровими і змужнілими».

Голова районної ради Сергій П'яніщук побажав хлопцям знайти підчас проходження служби вірних друзів, а батькам – дочекатися повернення синів.

Від сільських голів призовники отримали подарунки, а від аматорів художньої самодіяльності – цікаву концертну програму.