Свято сильних, мужніх і безстрашних
17.10.18

День захисника України відзначається 14 жовтня, у день Покрови Пресвятої Богородиці, водночас з Днем українського козацтва. З 2015 року є державним святом, яке встановлене з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг українського народу.

Особливо виділили  бібліотечні працівники загиблих героїв Чечельницького краю, оформивши виставку «Пам’ять про них в нашім серці живе».   З метою популяризації  книжкових фондів, бібліотеки  презентували книжкову виставку  «Козацькому роду нема переводу, годину спілкування «Я знаю вас, нащадки запорожців. Я вірю вам і низько б’ю чолом», годину  пізнання історії  «Рідна земле моя, ти козацькою славою щедра».

Нехай патріотизм, сила волі та незламна віра в щасливе майбутнє рідної землі стануть вашими вірними друзями на все життя. Миру, добра і процвітання нашій країні!!!