Тема конкурсу: ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
03.07.17

У рамках проекту, що фінансується ЄС "Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС" (Association4U), відкрито конкурс для журналістів на найкраще роз’яснення положень і висвітлення результатів впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

Подані на конкурс журналістські матеріали можуть стосуватися будь-яких аспектів європейської інтеграції та впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.
 
Конкурс буде проводитися у наступних номінаціях:

- Найкращий аналітичний матеріал

- Найкращий репортаж

- Найкраще інтерв’ю

- Найкраща історія успіху

- Найкращий матеріал в категорії “Суб’єктивний погляд” (найкращий матеріал художньо-публіцистичного жанру)

- Найкраща ілюстрація (малюнок або репортажне фото)

- Найкращий студентський матеріал.
 
До участі у конкурсі запрошуються:

- Журналісти регіональних ЗМІ усіх форм та типів власності (теле- та радіокомпанії, друковані та онлайн-медіа), а також фрілансери, які співпрацюють з цими ЗМІ.

- Студенти факультетів журналістики вищих навчальних закладів (очної форми навчання) віком до 25 років.
 
До розгляду приймаються всі формати і жанри журналістських матеріалів, які вийшли в ефір на регіональному телебаченні чи радіо або були опубліковані в регіональних друкованих ЗМІ чи інтернет-виданнях у період з 15 жовтня 2016 року до 15 жовтня 2017 року.

Один учасник може подавати на конкурс кілька матеріалів, але не більше одного в кожній номінації.

У спеціальній номінації “Найкращий студентський матеріал” приймаються також неопубліковані раніше матеріали. 

Переможці конкурсу нагороджуються цінними призами (диктофонами, телефонами, зарядними пристроями, планшетами, жорсткими дисками тощо).

Конкурсний матеріал (лінк на матеріал на веб-сайті ЗМІ, або скан-копія матеріалу, або відео-/аудіофайл) має бути надісланий до 20 жовтня 2017 року на електронну адресу ua.association4u@gmail.com з позначкою “Журналістський конкурс”.

У листі має бути вказане авторство матеріалу, дата його виходу, назва та контакти ЗМІ, конкурсна номінація, а також короткий опис матеріалу (не більше 400 символів). Студентам потрібно разом із матеріалом надіслати скан-копію студентського квитка.

Із додатковими запитаннями з поміткою «Журналістський конкурс: питання» прохання звертатись на електронну пошту ua.association4u@gmail.com

Офіційним вважається повний текст умов конкурсу, опублікований на українській версії веб-сторінки Проекту Association4U за адресою 
 www.association4u.com.ua.

 
http://association4u.com.ua/index.php/uk/2-uncategorised/161-2017-05-23-12-19-00
УРЯДОВИЙ ОФІС З ПИТАНЬ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА ЄВРОАТЛАНТИЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ
 

123