Т.Кариченська про експлуатаційне утримання доріг
11.07.17

З 2015 року в районі діє Комплексна програма по ремонту та утриманні автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення, згідно якої розроблено заходи щодо забезпечення  безпеки дорожнього руху на районних дорогах. Головний спеціаліст сектору архітектури та містобудування Тетяна КАРИЧЕНСЬКА поінформував про хід виконання Програми протягом І-го півріччя поточного року.

Чечельницьким дорожньо-ремонтним пунктом філії «Бершадський райавтодор» за рахунок коштів державного бюджету проведено ямковий ремонт та земляні роботи по утриманню автодоріг:

-         «Вінниця-Гайсин-В.Михайлівка» та «КПП-Балган-Піщанка» на суму 581 тис.грн., зокрема, по ліквідації ямковості на площі 903 м², на що витрачено 134 т асфальту;

-         «Чечельник-Кодима» на суму 395,7 тис. грн., зокрема по ліквідації ямковості на площі 1367 м², на що витрачено 164 т асфальту;

На даний час роботи продовжуються.

Крім того, за 6 місяців2017 року в Чечельницькому районі за рахунок коштів місцевих бюджетів проведено видатки на утримання автомобільних доріг комунальної власності на суму 495,3 тис. грн. (план  І півріччя. – 3126,5 тис.грн.):

-         по Стратіївській сільській раді проведено поточний ремонт вул. Піски на суму 103,3 тис.грн.,

-         по Каташинській сільській раді - поточний ремонт вулиці Миру с. Жабокричка – 50,2 тис. грн.; грейдерування та посипання сумішшю – 10,5 тис. грн., ,

-         по Тартацькій сількій раді - поточний ремонт вулиці Шевченка – 73,9 тис. грн.