У Чечельнику вшанували пам'ять жертв голодоморів
28.11.20

Щорічно у четверту суботу листопада в Україні  проходять жалобні заходи, приурочені вшануванню пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. Ці жахливі сторінки в історії українського народу відгукуються болем та щемом у душі кожного небайдужого до подій того часу.

Тож, 27 листопада, до пам'ятного знаку жертвам Голодомору в смт Чечельник прийшли голова райдержадміністрації Олег Храновський разом із першим заступником Михайлом Мургою та голова районної ради Сергій П’яніщук, щоб вшанувати пам'ять мільйонів співвітчизників, які стали жертвами тяжкої трагедії в історії українського народу.

До пам’ятника жертвам голодомору було покладено колоски з чорними стрічками. Учасники заходу вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

Цього дня кожна сільська громада нашого району приєдналася до вшанування пам’яті мільйонів загиблих співвітчизників, провівши поминальні, жалобні заходи. Покладеними квітами до хрестів, пам’ятних знаків жертвам голодоморів, пом’янули своїх рідних, близьких… Бо ж практично немає таких сімей, які б не постраждали від голоду 1932-1933 років.

123