Участь в обласному фестивалі народної творчості
19.01.17

Днями відбувся обласний фестиваль народної творчості «Різдвяне диво». Наш район на фестивалі представив жіночий вокальний ансамбль «Чарівниці» Каташинського сільського клубу та ансамбль троїстих музик. Делегацію очолив сільський голова – Савченко М.А., який вручив хліб-сіль обласному керівництву.
Колективи пройшли різдвяною ходою центральною вулицею міста. В парку Горького були оформлені світлиці територіальних громад району на новорічно-святкову тематику. Таку ж світлицю оформила і Каташинська громада. Вінничани та гості фестивалю мали змогу переглянути світлиц, в яких їх зустрічали колективи із колядками, щедрівками та різдвяними частуваннями.
Програма фестивалю продовжилась на сцені, де фольклорні колективи районів Вінниччини також колядували. Свято завершилось масовим гулянням.