Українська книжка серед дітвори
03.04.17

Книга є потужним джерелом знань. Вона формує наш інтелект і світогляд.   Навіть електронна версія не замінить найкращу енергетику  друкованого  варіанту  книги. Свої найперші і улюблені книжки людина читає в дитинстві. З ними  - пізнає світ і стає повноправним громадянином. Коли стає сумно, ми згадуємо книжкових героїв з дитячої літератури.

Для багатьох дитяча книга починається з дитячої  бібліотеки.

Тиждень дитячої та юнацької книги    просуває  значення книги  в  суспільстві.   Мудрі люди знають: книжки необхідні, вони багато значать в нашому житті. Головні завдання цього заходу в  бібліотеці -  привернення  уваги суспільства  до  дитячої  книги,  знайомство  читачів з новинками,   прояв інтересу дітей до читання,  популяризація дитячих книг.

До  тижня  дитячої  книги   працівниками  районної  дитячої  бібліотеки  організовано   екскурсію  по  бібліотеці  для  найменших  «Досліджуйте нові світи:читайте».   Вихованці  дитячого  садочку  «Сонечко»   завітали  в  гості   в  дім де  проживають  книги,  журнали,  казкові  герої.  Виставку «Казковий   світ  героїв  книги»  презентувала  бібліотекар  Ольга  Картоєва.  В  затишному  приміщенні  дітки  відгадували  загадки, слухали   приказки  і  прислів’я про  книгу,  розповідали  віршики,  співали  пісеньки  про Україну  і  маму.

«Журнальна карусель запрошує» -  виставку  дитячих   періодичних  видань   провела  Ольга  Володимирівна. Літературні  новинки  книги  сподобалися  і  оцінені  вихователями  садочку,  адже -  книга – найкращий  спосіб  виховання  юної  душі.