Утворено виборчі округи
06.09.20

Члени селищної територіальної виборчої комісії провели засідання стосовно утворення округів вранці, 5 вересня 2020 року, в ході якого прийняли Постанову про утворення єдиного багатомандатного виборчого округу виборів депутатів Чечельницької селищної ради (Постанова № 2) та Постанову про утворення територіальних виборчих округів на території Чечельницької селищної ради (Постанова № 3).

Зазначимо, згідно з Роз’ясненням Центральної виборчої комісії від 28 серпня 2020 року, рішення про утворення виборчих округів приймаються ТВК після початку виборчого процесу, тобто – 5 або 6 вересня.

Згідно з частиною 3 статті 201 Кодексу територіальні виборчі округи з виборів депутатів обласних, районних, районних у місті рад, а також депутатів міських, сільських, селищних рад (територіальних громад з кількістю виборців 10 тисяч і більше) утворюються відповідно обласною, районною, районною в місті, міською, сільською, селищною виборчою комісією не пізніш як на другий день виборчого процесу з дотриманням принципу неперервності меж (зв'язності територій) таких округів та, за можливості, з урахуванням адміністративно-територіального устрою. Відповідна виборча комісія тим самим рішенням присвоює номери територіальним виборчим округам.