Увага: африканська чума!
02.09.16

Сьогодні, 2 вересня, відбулося дев’яте засідання протиепізоотичної комісії, на яку було запрошено селищного та сільських голів. На засіданні виступили перший заступник голови райдержадміністрації В.Савчук, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В.Котенко та виконуючий обов’язки начальника Держспоживслужби в Чечельницькому районі А. Бурбело. У ході засідання присутніх поінформували про проведення робіт по локалізації африканської чуми та ліквідації її наслідків у с.Кирнасівка, Тульчинського району. Учасники засідання переглянули три відеоролика, які продемонстрували можливі способи зараження цією вірусною хворобою тварин та запобігання масового розповсюдження віруса. Слід відмітити, що тільки завдяки чітко злагодженій роботі органів влади, місцевого самоврядування, служби надзвичайних ситуацій, Держспоживслужби, поліції у тісній співпраці з населенням, недопущено занесення збудника хвороби на прилеглі території до Тульчинського району.

По результатах засідання комісії винесено рішення про активізацію роз’яснювальної роботи серед населення, посилення контролю за переміщенням свиней, роботою продовольчих ринків, забезпечити контроль за клінічним станом поголов’я свиней у районі з метою проведення профілактичних заходів.