Увага! Повідомлення!
26.11.20

Чечельницька районна державна адміністрація  Вінницької області повідомляє про проведення громадських слухань з 25 листопада по 25 грудня 2020 р. щодо розгляду детальних планів території:

- «Розміщення та експлуатація сонячної електростанції на території Ольгопільської сільської ради  (за межами населеного пункту)»;

-«Реконструкція комплексу для зберігання зерна з будівництвом двох силосів на території Ольгопільської сільської ради (за межами населеного пункту)».

Для врахування інтересів громадськості всім зацікавленим особам пропонується в письмовій формі подати пропозиції до відділу житлово-комунального господарства,  містобудування, архітектури, енергетики та захисту довкілля Чечельницької райдержадміністрації або до Ольгопільської сільської ради в термін до 25 грудня 2020 року включно.

Презентацію детальних планів території заплановано  на 11 грудня 2020 року о 1000  год. в актовій залі адмінбудівлі СТОВ АФ “Ольгопіль” за адресою:  с. Ольгопіль, вул. Центральна, 131.

Розпорядження № 191 від 23.11.2020 "Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території “Розміщення та експлуатація  сонячної електростанції на території Ольгопільської сільської ради (за межами населеного пункту)”"

Розпорядження № 192 від 23.11.2020 "Про проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території “Реконструкція комплексу для зберігання зерна з будівництвом двох силосів на території Ольгопільської сільської ради (за межами населеного пункту)”"

 

123