Увага, сесія!
27.02.17

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 13.02.2017  № 12 та керуючись пунктом 4 статті 46, пунктом 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  1 березня 2017 року о 9 год   в актовому залі адмінбудинку скликається пленарне засідання  10  сесії  районної  ради  7 скликання . Запрошуються депутат обласної  Ради, заступники голови, керівники управлінь та відділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ, організацій району, прокурор, представники засобів масової інформації,  політичних партій і громадських організацій.

10 сесії районної ради 7 скликання

1. Про хід виконання районної Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій Чечельницького району на 2016-2020 роки.

Інформує: Долинський В.М., заступник начальника Чечельницького районного сектору ГУДСНС України у Вінницькій області

2. Про хід виконання районної Програми реалізації  Конвенції ООН про права дитини.

Інформує: Стратійчук О.Ю., начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

3. Про роботу районного Будинку дитячої творчості.

Інформує: Ситник С.М., директор районного Будинку дитячої творчості

4. Звітголовипостійної комісії Чечельницької районної ради з питань соціальногозахисту населення,освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та туризму.

Інформує: Воліковська Н.В., голова постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, освіти, культури, охорони здоров’я, спорту та туризму

5.  Про  внесення   змін   до  Регламенту   Чечельницької    районної    ради 7 скликання.

Інформує: П’яніщук С.В., голова районної ради

6. Про внесення змін до районної Комплексної Програми соціальної підтримки сімей учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на період до 2017 року.

Інформує: Мартинюк С.М., начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

7.Про внесення змін до Програми соціального захистуінвалідів, ветеранів війни та праці, пенсіонерів та незахищених верств населення Чечельницького району на 2013-2017 роки.

8. Про внесення змін до районної  Програми військово-патріотичного виховання молоді,  забезпечення заходів з призову, оборони,  мобілізації  та цивільного  захисту    на    території     Чечельницького   району  на  2017-2021 роки.

Інформує: Шестаківський О.В., завідувач сектору цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації

9. Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів  Державної служби України з надзвичайних ситуацій Чечельницького району на 2016-2020 роки.

10. Про внесення змін до Програми організаційного забезпечення діяльності сектору з питань державної реєстрації  Чечельницької  районної державної адміністрації  на 2016-2018 роки.

Інформує: Прилуцька Л.П.,  завідувач сектору з питань державної реєстрації райдержадміністрації

11. Про участь у ХІV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Вінницької області.

Інформує: П’яніщук С.В., голова районної ради

12. Про  проведення ІІ районного Конкурсу проектів розвиткутериторіальних громад.

Інформує: П’яніщук С.В., голова районної ради

13. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік.

Інформує: Решетник Н.О., начальник фінансового управління райдержадміністрації

14. Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів з селищного, сільських бюджетів до районного бюджету у 2017 році.

Інформує: Решетник Н.О., начальник фінансового управління райдержадміністрації

15. Про затвердження договору з Вінницькою обласною Радою щодо співфінансування Регіональної програми індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017 рік.

Інформує: Решетник Н.О., начальник фінансового управління райдержадміністрації

16. Про затвердження договору з Вінницькою обласною Радою щодо співфінансування міжгалузевої Комплексної програми «Здоров’я нації» на 2012-2017 роки (розділ ХІ «Цукровий діабет»).

Інформує: Решетник Н.О., начальник фінансового управління райдержадміністрації

17. Про внесення змін до рішення 9 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2017  року № 172  «Про районний бюджет на 2017 рік».

Інформує: Решетник Н.О., начальник фінансового управління райдержадміністрації

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр.Гури С.В.

Інформує: Кохановський О.В., начальник відділу Держгеокадастру у Чечельницькому районі

19. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки гр. Кравець М.М.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Майструка І.В.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. Поливаного В.Ф.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки гр. Ратушнюка А.Ю.

23. Про затвердження технічної нормативної грошової оцінки земельної ділянки Дубонос Н.А.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ТОВ «Чечельницький молочний завод».

25. Різне:

інформація голови Спілки пасічників району  Кікавського В.Г.;

відповідь на депутатське звернення  начальника відділу Держгеокадастру Кохановського О.В.;

інформація керівника Ольгопільського ПТУ № 35 Бабійчука М.В.;

інформація головного лікаря КЗ  «Чечельницький РЦ ПМСД» Коваля В.А. про медичну реформу.