В районі тривають тренінги для активістів громадських організацій

В районі тривають тренінги для активістів громадських організацій та представників влади
 
В районі у рамках спільного проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»-ІІІ триває навчання для активістів громадських організацій та представників місцевої влади.
22 червня 2015 року згідно методології проекту МРГ, після тренінгів з управління й планування громади приступають до розробки власних проектів. Тож координатори Вінницького обласного підрозділу впровадження проекту та Вінницького обласного ресурсного центру Анастасія Ланіна та Наталія Карпенко спільно з координаторами Чечельницького районного ресурсного центру розвитку громад провели тренінги на теми : «Рівень зрілості громади» та «Підготовка мікро-проектної пропозиції».
          Активи із 4 громадських організацій: Чечельницької селищної, Стратіївської, Рогізківської та Вербської сільських рад мали змогу детально ознайомитись з вимогами МРГ до проектних заявок, процедурою їх затвердження та фінансування, вимогами до ПКД та відомостей робіт.
Під час зустрічі також обговорювались питання щодо самоорганізації та зрілості громад, спільне оцінювання громадою своєї організації.
         В ході  тренінгу громадські активісти, керівники ГО отримали практичні навички підготовки документів для написання МПП.
В проведенні тренінгу прийняли участь заступник голови Чечельницької районної ради Петро Гук, начальник відділу економіки та торгівлі Чечельницької райдержадміністрації Віталій Савчук, координатор Чечельницького районного ресурсного центру розвитку громад Ірина Кривіцька.