Відбулися змагання з волейболу та футболу
27.09.18

З метою розвитку олімпійського руху в районі, популяризації здорового життя, залучення учнівської молоді до занять фізичною культурою і спортом, виховання почуття патріотизму 22 вересня 2018 року в спортивному залі Чечельницької ДЮСШ був організований волейбольний турнір в рамках Всеукраїнського Олімпійського уроку та Олімпійського тижня та до Дня фізичної культури і спорту в Україні. В турнірі прийняли участь команди з  Чечельницьких шкіл №1 та №2  та дві команди  з Піщани Балтського району.

          Перше місце виборола команда з Піщани (2002 р.н.),  друге місце за спортсменами з першої школи, третє  місце завоювали також гості турніру - команда Піщани (2005 р.н).

Переможцям змагань було вручено  грамоти та м’ячі.  

На другий день свято спорту продовжилося  на стадіони селища Чечельник,  де відбувся футбольний турнір. В турнірі взяли участь команди з  смт.Чечельника, сіл: Ольгопіль, Стратіївка та с.Торканівка Тростянецького району.

          Перше місце виборола команда з Чечельника – капітан команди Істратов Віталій,  друге місце за спортсменами з села Ольгопіль – капітан команди Довгополий Юрій, третє  місце завоювала команда  з села Стратіївка – капітан команди Погойдаш Олександр.

Переможцям змагань було вручено кубок, грамоти та цінні подарунки. 

 

Провідний спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації Віталій Головань

123