Відбувся творчий звіт Чечельницької дитячої музичної школи
27.11.15

26 листопада 2015р. відбувся творчий звіт учнівського та викладацького колективів Чечельницької дитячої музичної школи в рамках обласного огляду, який проводиться 1 раз у 5 років.
Рівень виконавської майстерності, артистизму, режисерської постановки оцінювало високопрофесійне журі, яке представляли заступник начальника обласного управління культури і мистецтв Троян Валентина Геннадіївна та заступник директора обласного навчально-методичного центру управління культури і мистецтв Гарбулинський Сергій Вікторович.
Серед почесних гостей були голова районної ради П’яніщук Сергій Вікторович, який виступив із вітальним словом, заступник голови райдержадміністрації Беседа Ольга Віталіївна, голова селищної ради Пілісіка Світлана Андріївна, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Шумило Аліна Петрівна, голова районної організації ветеранів війни Мазурик Станіслав Васильович, голова РО «Чечельницька районна спілка ветеранів АТО» Онопольський Юрій Григорович, учасник АТО Савинецький Сергій Андрійович, а також Халус Світлана Іванівна, мати загиблого героя-земляка, колишнього випускника ДМШ Руслана Халуса.
Приміщення дитячого закладу було по-святковому оформлено кращими роботами учнів художнього відділу, тематичними виставками.
Уся концертна програма, девіз якої «Україна моя єдина», поділялась на три умовних блоки : «Друга світова війна», «Україна мирна» та «Це знову напад…». Музичні та пісенні твори вдало переплітались із відеорядом, що демонструвався на екран в актовій залі.
Гучними оплесками глядачів супроводжувались виступи юних піаністів, баяністів, гітаристів, духовиків, вокальних та фольклорних ансамблів. І завершальним акордом прозвучала пісня «Ми за мир» у виконанні дитячого хору музичної школи.