Відділ економіки та торгівлі РДА інформує
25.07.16

Відділ економіки та торгівлі повідомляє, що в районі  запроваджено систему електронних закупівель Рrozorro та створено на сайті  РДА  рубрику  щодо стану закупівель  розпорядників коштів місцевих бюджетів .  На території району нараховується 39  бюджетних установ, організацій, закладів. Із них самостійних (які мають право здійснювати закупівлі) – 28 організацій, установ та закладів. Станом на 01.07.2016 року підключено 15 бюджетних установ та  зареєстровано на сайті державних закупівель на суму 855,3 тис. грн., 9 - ма  організаціями проведено 15 електронних торгів та  закуплено товарів  на суму - 795,5 тис грн. Економія коштів по  закупівлі становить 59,8 тис. грн.
      Щодо роботи центру надання адміністративних послуг Чечельницької райдержадміністрації - за 6 місяців 2016 року через Центр надано 2260 адміністративних послуг, з них:
-         відділом Держземагенства у Чечельницькому районі – 1982;
-         управлінням праці та соціального захисту населення РДА – 65;
-         сектором молоді і спорту райдержадміністрації – 14;
-         відділом містобудування та архітектури райдержадміністрації – 11;
-         реєстрація прав на нерухоме майно – 110;
-         реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців – 77;
-         документів дозвільного характеру – 1.