В.Котенко: будемо з хлібом
30.03.17

За інформацією начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимира КОТЕНКА, станом на 30 березня поточного року всі сільськогосподарські підприємства району працюють згідно посівних планів-графіків. - Озимі культури добре збереглися після зимівлі, - тож на наступний рік будемо з хлібом, - запевнив Володимир Андрійович, керівник аграрної галузі району. З осеніпосіяно сільгоспвиробниками району під урожай 2017 року озимих культур  на загальній площі - 14,4 тис. га, у тому числі:

озимої пшениці 8,3 тис. га;

озимого ячменю 1,7 тис. га;

озимого жита 30 га;

озимого ріпаку 4,4 тис. га.

Стовідсотково перезимували всі озимі культури, окрім ріпаку. 512 га, або 12%, даної сільськогосподарської культури  загинули, тож на весну збереглося  3,8 тис. га – 86 % від посіяної площі.

Як і прогнозувалося, посіяно ранніх зернових на площі 148 га сільськогосподарських угідь, в тому числі:

гороху 27 га;

ярої пшениці 19 га;

ярого ячменю 88 га;

вівса 14 га.

Крім того, агроформуваннями посіяно цукрових буряків на площі 250 га.

Активно проводяться весняні агротехнічні заходи по підвищенню врожайності сільськогосподарських культур. Вже повністю проведено підживлення озимих культур - зернових  та ріпаку. З метою збереження вогкості ґрунту, на всіх площах, а це - 13,2 тис. га, завершено закриття вологи та підготовлено під посів.