Волейбольний турнір на честь А.В.Огородніка
01.03.18

В селі Ободівка 25 лютого 2018 року відбувся волейбольний турнір пам’яті Огородніка Анатолія Васильовича. З 1971 по 2005 рік Анатолій Васильович працював директором ВАТ «Агромаш»» Тростянецького району. З 1996 по 1998 роки очолював волейбольний клуб «Надбужжя», який вивів до вищого дивізіону українського волейболу.

В турнірі взяли участь команди з сусідніх  районів та м. Вінниці. Команду нашого району представляли:  Бабійчук Микола, Довгополий Юрій, Люлько Петро, Борівський Олег, Головань Віталій, Шоробура Максим,  Козбан Іван та Козбан Віктор.

Перше місце турніру завоювала команда Тростянця, друге -  м. Вінниці (зокрема, наші волейболісти зіграла з вінничанами 1:2), третє місце - наша команда.

Організаторами змагання були сектор молоді і спорту Тростянецької РДА, ФСТ «Колос».

Командам-переможцям були вручені кубки, грамоти.

Спонсором змагань виступив  директор  ТОВ АФ «Ободівка» - Солодкий Юрій Федорович.