Вшановували ветеранів Другої світової війни
11.05.16

З нагоди  Дня пам’яті та примирення, 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, днями перший заступник голови райдержадміністрації Савчук В.В. разом із головою районної ради ветеранів України Мазуриком С.В., головою районного комітету інвалідів війни Збройних сил України Дудником А.А. відвідав ветеранів чотирьох територіальних громад району, з метою привітання їх зі святом, надання фінансової підтримки від ветеранської організації, органів виконавчої влади та вручення продуктових наборів від місцевих сільгоспвиробників. Зокрема, не залишилися поза увагою керівництва району, представників ветеранської організації, місцевих органів виконавчої влади та сільгоспвиробників Пецько Василь Іванович з Демівки, Ковтун Іван Гнатович з Ольгополя, Кравець Григорій Микитович із Стратіївки, Тодоришин Василь Савович із Любомирки.