Своє професійне свято відзначили працівники культури району
11.11.15

11.11.2015 р. в районному будинку культури зібралися викладачі дитячої музичної школи, клубні, музейні, бібліотечні працівники, щоб відзначити своє професійне свято – День працівників культури та майстрів народного мистецтва.
Зі щирими вітальними словами до присутніх звернулася начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Шумило А.П. Вона зробила короткий підсумок роботи за 10 місяців 2015 р., називаючи конкретні дії, заходи, цифри.
Долучилися до вітань також заступник голови райдержадміністрації Беседа О.В., заступник голови районної ради Гук П.І. та новообрана голова селища Палісіка С.А. Цілому ряду працівників закладів культури були вручені грамоти, цінні подарунки, квіти.
А розважали себе насиченою концертною програмою все ті ж майстри сцени, люди, чия праця поєднана з творчістю і любов’ю до прекрасного.