З увагою до територіальних громад району
09.06.16

9 червня 2016 р., в черговий раз відбувся об’їзд територіальних громад керівниками управлінь, відділів, структурних підрозділів райдержадміністрації з метою надання методичної допомоги виконавчим комітетам селищної, сільських рад району із здійснення ними делегованих повноважень органів виконавчої влади. Сьогодні черга дійшла до сіл Вербки та Бритавки. Очолювали робочу групу перший заступник голови райдержадміністрації Савчук В.В. та керівник апарату райдержадміністрації Тимофієва О.Г. Представники органів виконавчої влади разом із сільськими головами на місцях відвідали, зокрема, заклади культури, медицини, освіти. Робочою групою детально вивчались та розглядались актуальні питання щодо контрактної служби в ЗСУ та призову на строкову військову службу; благоустрою населених пунктів; інвентаризації земель; надання субсидій, іншої допомоги різним категоріям населення; виконання бюджету; ведення діловодства та розгляд звернень громадян та ін.