Безпека життєдіяльності населення району- завжди в пріорітеті
27.12.19

Для забезпечення безпеки життєдіяльності жителів району в умовах фактичної війни за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, громада Чечельниччини не залишалась осторонь.

Військовим комісаріатом призвано на строкову  військову службу 28 чоловік, на військову за контрактом – 24. Залучено резервістів на навчальні збори 14 чоловік.

На виконання завдань  з попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій спрямовано:

На протипожежну безпеку – 100,0 тис. грн;

На  зміцнення стану  правопорядку - 100,0 тис.грн;

На ліквідацію надзвичайних ситуацій – 42,5 тис. грн;

Для районного військомату  - 85,0 тис.грн.

Основними цілями та пріоритетами на 2020 рік є:

• проведення комплексу заходів, пов’язаних зі зміцненням обороноздатності району, забезпечення завдань територіальної оборони, мобілізації та мобілізаційної готовності району;
  • покращення стану цивільного захисту району;
  • створення підрозділу місцевої пожежної охорони для обслуговування населених пунктів району;

-   проведення призову громадян України на строкову військову службу та проведення відбору кандидатів на військову службу за контрактом.