Запрошуємо до участі у семінарі
20.11.17

Управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області 22 листопада 2017 року о 10 годині у приміщенні зали засідань Чечельницької районної ради буде проводити семінар з головними бухгалтерами, бухгалтерами по заробітній платі, фізичними особами- підприємцями та головами комісій (уповноваженими) із соціального страхування підприємств, установ та організацій Чечельницького району району.

На семінарі підніматимуться актуальні питання новоствореного Фонду:

- «Про зміни в законодавстві щодо соціального страхування»;

- «Про порядок видачі і заповнення листів непрацездатності»;

- «Основні аспекти проведення експертизи тимчасової непрацездатності в закладах охорони здоров’я»;

- «Про порядок призначення, нарахування та виплати застрахованим особам матеріального забезпечення, про роботу комісій з соціального страхування;

- та інші питання.

Запрошуємо бухгалтерів, голів комісій (уповноважених) із соціального страхування для участі у семінарі.

тел. для довідок 043-52 2-21-07

Бершадське відділення управління Фонду соціального страхування України у Вінницькій області