Запрошуємо на декларування-2018
29.01.18

Гайсинське управління ГУ ДФС у Вінницькій області  нагадує, що окремі категорії фізичних осіб зобов’язані до 1 травня подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору.

Обов’язок в поданні податкової декларації про майновий стан і доходи у платників податків виникає:

- при отриманні доходів не від податкових агентів, тобто від інших фізичних осіб, які не є підприємцями або не провадять незалежну професійну діяльність, зокрема доходів від надання в оренду рухомого або нерухомого майна іншим фізичним особам

- при отриманні від податкових агентів доходів, які не підлягали оподаткуванню при виплаті, але які не звільнені від оподаткування;

- при отриманні іноземних доходів;

- при отриманні доходів у вигляді основної суми боргу (кредиту) платника податку, прощеного (анульованого) кредитором за його самостійним рішенням, не пов’язаним з процедурою банкрутства;

-  при отриманні інвестиційного доходу;

-  в інших випадках, передбачених законодавством.

Громадяни, які бажають реалізувати своє право на податкову знижку за наслідками 2017 року, податкову декларацію можуть подати протягом 2018 року.

Центр обслуговування платників Гайсинської  ОДПІ працює за графіком: з понеділка по четвер: з 9.00 до 18.00, у п’ятницю: з 9.00 до 16.45, у суботу: з 9.00 до 13.00. Обідня перерва з 13.00 до 13.45.