Засідання клубу «Чарівний клубочок»
09.02.18

3 лютого у Чечельницькій  районній бібліотеці в котре  відбулося засідання клубу «Чарівний клубочок »: «Берегиня вроди хустка» На захід було запрошено всіх членів клубу  «Чарівний клубочок». Засідання клубу відбувається раз на місяць у формі бесід, годин цікавих повідомлень, літературних вечорів, годин гумору, жіночих посиденьок. Результатом зібрань є чудові виставки робіт місцевих майстринь. Кожне клубне засідання відбувається в невимушеній, теплій  обстановці, кожен учасник має змогу поділитися своїми враженнями, думками. Зустріч розпочала бібліотекар Мулько Надія, яка ознайомила всіх присутніх  із традицією українських жінок носити на голові хустки, із значенням хустки в  побуті української родини. Познайомила  з обрядовим значенням хустки. Поглибила знання щодо традицій і звичаїв, пов’язаних с хусткою, які існували і збереглися до сьогодення. Захід був побудований у вигляді вільного спілкування між різними поколіннями. Учасники клубу дізнались багато цікавого про історію української хустки, про її оберегові та магічні функції, про чудові традиції та обряди, що з нею пов'язані. Для усіх присутніх проведено майстер-клас з пов'язування хустки, представлені сучасні тенденції моди, у якій хустина використовується як стильний аксесуар до жіночого одягу. Під час заходу бібліотекарі Чечельницької  районної бібліотеки  презентували виставку  українських хусток.