Здійснення соціальної роботи з особами з числа дітей-сиріт
24.09.20

В Чечельницькому районі проживає 21  особа з числа дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.  Основні питання, які вирішуються під час надання фахівцями районного центру соціальних служб соціальних послуг особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування:
- оформлення документів;
- вирішення житлово-побутових проблем, у т.ч. поліпшення житлових умов та сприяння у поставленні на квартирний облік;
- налагодження (відновлення) соціальних зв'язків;
- отримання доступу до більш освітніх можливостей або соціальної активності;
- навчання навичкам безпечного способу життя щодо інфікування ВІЛ;
- соціально-психологічна підтримка: розвиток комунікативних навичок, формування впевненості у собі та позитивної самооцінки, набуття навичок уникнення та розв'язання конфліктів, вирішення особистісних проблем.
Так, 23.09.2020 року працівниками районного центру соціальних служб проводилась робота в телефонному режимі щодо інформування осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №877 із змінами.

Директор районного центру соціальних служб Тетяна Фаренюк