Змагалися дівчата
11.03.20

7 березня 2020 року в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся волейбольний турнір до Міжнародного жіночого дня 8 березня. Команда Чечельницької ДЮСШ, тренера Стащенка Петра Петровича, начолі з капітаном команди Романовою Діаною та гравцями Попадюк Вікторією, Левацькою Оленою, Сібіковською Аліною, Скакальською Юлею, Герасименко Аліною, Чорнобай Юлею та Коваль Юлею обігравши команди Бершадської СЗШ І-ІІІ ст. №3 та Пужайківської СЗШ І-ІІІ ст. Балтського району Одеської області посіли перше місце. Команда тренера Сокирчак Валерія Михайловича, капітан команди Христін Мар'яна з с.Пужайків посіла друге місце. Бершадська команда разом з тренером Сировець Наталією Володимирівною та капітаном команди Цукановою Юлею треті. Командам від відділу культури і туризму Чечельницької РДА було вручено грамоти, кубки та м'ячі. Гарним сюрпризом для команд було вітання народного депутата України Генадія Анатолійовича Вацака, які разом із солодощами кожній команді передав Віталій Головань.