Звернення керівників з нагоди Дня пам’яті жертв Голодомору
28.11.20

Шановні чечельничани! В четверту суботу листопада Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами голодомору 1932-1933рр., який назавжди увійшов в нашу історію як велика трагедія, наслідки якої затьмарили своєю жахливістю навіть воєнні лихоліття. Це не просто історична минувшина, а незагоєна фізична і духовна рана українського народу, яка пекучим болем пронизує пам’ять багатьох поколінь.

Сумні спогади про трагічні сторінки історії щемливо торкаються сердець кожного з нас. Сьогодні, нажаль, ми не можемо повернути час назад та виправити ті лихі події далеких 1932-1933 років. Та наш синівський обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.

В ці скорботні листопадові дні схилімо голови перед світлою пам’яттю тих, кого забрала голодна смерть.

Закликаємо керівників усіх підприємств, установ, організацій району 28 листопада приспустити Державний Прапор України, пов’язаний чорною стрічкою та обмежити проведення розважальних заходів.

Дорогі мешканці Чечельницького району, щиро просимо вас вшанувати пам’ять усіх тих, хто загинув і страждав під час голодоморів загальнонаціональною хвилиною мовчання та запалити «Свічку пам’яті» у вікні своєї оселі 28 листопада о 16.00.

Хай же пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, живих, додасть нам сил та волі, мудрості й наснаги для зміцнення та подальшої розбудови квітучої держави, розвитку демократії, вільного життя кожної людини.

З повагою,

Голова райдержадміністрації             Голова районної ради

     Олег ХРАНОВСЬКИЙ                      Сергій П’ЯНІЩУК

 
 
123