Проекти рішень 2 сесії 7 скликання

Проект рішення "Про регламент Чечельницької районної ради 7 скликання

Проект регламенту Чечельницької районної ради

Проект рішення "Про програму економічного і соціального розвитку Чечельницького району на 2016 рік"

Проект програми  економічного і соціального розвитку району на 2016 рік

Проект рішення "Про районний бюджет на 2016 рік"

Додатки до рішення  Додаток 1, Додаток 3Додаток 4, Додаток 6, Додаток 8

Проект рішення "Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2015 року "

Проект рішення " Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 6 скликання від 15.01.2015 року № 301 " Про районний бюджет на 2015 рік"

Додатки до рішення  Додаток 1, Додаток 2, Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5, Додаток 6

Проект рішення "Про затвердження договорів про передачу видатків і міжбюджетних трансфертів з сільських та селищного бюджетів до районного бюджету"

Проект рішення "Про комплексну програму мобілізації зусиль Чечельницької районної ради,Чечельницької районної державної адміністрації та Чечельницького відділення Бершадської об’єднаної державної податкової інспекції ГУ ДФС у Вінницькій області щодо забезпечення надходжень до бюджетів всіх рівнів,створення комфортних умов платникам податків та належне їх обслуговування на 2016-2017 роки."

Проект рішення "Про програму сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг у Чечельницькому районі на 2016 рік"

Програма "Сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг у Чечельницькому районі на 2016 рік"

Проект рішення  "Про районну програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури, підрозділів пожежної охорони Чечельницького району на 2016-2020 роки"

Проект рішення "Про продовження терміну дії районної програми надання матеріальної допомоги людям, що потребують лікування та поліпшення матеріальних умов на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням 13 сесії районної ради 6 скликання від 05.03.2013 року №187

Проект рішення "Про Продовження терміну дії районної програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 6 скликання від 02.03.2011 року № 40.

Програма  "Реалізація Конвенції ООН про права дитини на 2011-2015 роки"

Проект рішення "Про продовження терміну дії районної програми «Ветеран»на 2011-2015 рік, затвердженої рішенням 3 сесії районної ради 6 скликання від 02.03.2011 року № 39"

Програма "Ветеран"

Проект рішення "Про  продовження терміну дії районної комплексної програми забезпечення розвитку і надання інформаційних  послуг населенню району на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням 4 сесії районної ради 6 скликання від 25.05.2011 року № 60